Made in Italy

Dulàc Farmaceutici

Rozwój i marketing innowacyjnych produktów przez trzy pokolenia

Aby stale zapewniać dostawy skutecznych, bezpiecznych i innowacyjnych produktów, opracowaliśmy szczegółowy zintegrowany system zarządzania jakością.

Dulac Farmaceutici Historia

NASZA HISTORIA


Dulàc Farmaceutici 1982 zajmuje się rozwojem oraz wprowadzaniem na rynek innowacyjnych produktów od 3 pokoleń. Korzystając z najlepszych laboratoriów chemicznych, bazując na doświadczeniu zdobytym przez ponad czterdzieści lat w branży, gwarantuje dzięki temu niezawodność oraz kompetencje.

Firma polega na młodej i dobrze przygotowanej kadrze marketingowej, która nadaje produktom przemyślane pozycjonowanie. Równocześnie dba o szczegóły względem najlepszych firm z branży oraz dynamikę i elastyczność, które dają klientom najlepsze rozwiązania.

Dulac Farmaceutici Made in Italy

MADE IN ITALY


Aby stale zapewnić dostawę skutecznych, bezpieczny i innowacyjnych produktów, Dulàc Farmaceutici 1982 opracowała szczegółowy Zintegrowany System Zarządzania Jakością. Procedury, instrukcje obsługi i formularze obejmują wszystkie obszary zapewniania jakości, produkcji, kontroli jakości, logistyki, handlu i zakupów.

Zastosowanie i skuteczność systemu są okresowo monitorowane poprzez audyty wewnętrzne, spotkania z dostawcami i bliskie relacje z siecią dystrybucyjną w celu kontrolowania i ulepszania produktów we wszystkich ich aspektach.

Wszystkie nasze produkty posiadają najlepsze europejskie standardy jakości i są w
100% WYKONANE WE WŁOSZECH